ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی

در این صفحه تعرفه ارسال پیامک انبوه، روش‌های مختلف ارسال پیامک تبلیغاتی، راهکارهای افزایش جذابیت متن پیامک انبوه و راهکارهای جایگزین ارسال پیامک انبوه را بررسی می‌کنیم.

اگر قصد ارسال پیامک انبوه (ارسال SMS به تعداد زیادی شماره یا ارسال پیامک تبلیغاتی به بانک شماره موبایل) را داشته باشید می‌توانید به دو صورت زیر برای ارسال پیامک انبوه اقدام نمایید.

  • خرید سامانه پیامک افزاپیام (بهترین سامانه پیامک)
  • ارسال پیامک انبوه توسط افزاپیام (ارسال تخصصی و تضمینی پیامک انبوه)

با خرید سامانه پیامک، مدیریت سامانه پیامکی به عهده شما است، در هر ساعتی از شبانه روز می‌توانید متن پیامک تبلیغاتی را بنویسید، شماره موبایل‌ مخاطبینتان را انتخاب کنید و پیامکتان را ارسال کنید.

برای ارسال پیامک انبوه توسط افزاپیام می بایست متن پیامکی را برای ما ارسال نمایید، مخاطبین را مشخص کنید و ما پیامک شما را ارسال می‌کنیم و گزارشات ارسال انبوه پیامک برای شما ارسال می‌شود.

شیوه‌های ارسال اس ام اس انبوه

 

هزینه ارسال اس ام اس انبوه​

در صورتی که بخواهید ارسال پیامک انبوه توسط افزاپیام انجام شود؛ تعرفه ارسال هر پیامک به تعداد گیرندگان شما بستگی دارد و هزینه ارسال اس ام اس انبوه با تعداد گیرندگان شما رابطه معکوس دارد، هرچه تعداد مخاطبین شما برای ارسال پیامک انبوه بیشتر باشد هزینه ارسال هر پیامک کمتر می‌شود و هرچه تعداد مخاطبین شما برای ارسال پیامک تبلیغاتی کمتر باشد، هزینه ارسال هر اس ام اس بیشتر خواهد بود.

در صورتی که خودتان پنل پیامکی تهیه نمایید، هر چه پنل پیامک حرفه‌ای تری را خریداری کنید هزینه ارسال هر اس ام اس برای شما کمتر خواهد بود.

تعداد ارسال پیامک هزینه ارسال هر پیامک
تا 10 هزار پیامک هر پیامک 15 تومان
از 10 هزار تا 20 هزار پیامک هر پیامک 14 تومان
از 20 هزار تا 50 هزار پیامک هر پیامک 12 تومان
از 50 هزار پیامک تا 100 هزار پیامک هر پیامک 11 تومان
بیشتر از 100 هزار پیامک تماس بگیرید (09196662004)

ارسال پیام صوتی انبوه

به روش‌های جدیدتری برای تبلیغات نیاز دارید؟ ارسال پیام صوتی را امتحان کنید

 

ارسال پیام صوتی، شیوه جدید تبلیغاتی است که شما صدای خود را ضبط نموده و در سامانه پیامک قرار می‌دهید، نرم افزار با مخاطبین شما تماس گرفته و صدای شما را پخش می‌کند. برای ضبط صدا می توانید از سرویس ضبط صدا برای پیام صوتی ما استفاده کنیدهمین الان با ما تماس بگیرید و سفارش ارسال پیام صوتی انبوه را ثبت نمایید. 09196662004 

سوالات متداول

چه زمانی طول می‌کشد تا پیامک تبلیغاتی من ارسال شود؟
هزینه ارسال پیامک انبوه من چقدر می‌شود؟
چگونه لینک کانال تلگرام بگذارم تا قابل کلیک باشد؟
بعد از ارسال پیامک چه مدت طول میکشد تا پیامک به دست مخاطب برسد؟
برای ارسال پیامک تبلیغاتی به فایل اکسل من چگونه فایل را برای شما ارسال کنم؟
ارسال پیامک براساس کدپستی به چه شماره‌هایی قابل ارسال است؟
برای ارسال SMS تبلیغاتی چه مدارکی لازم است؟
آیا میتوانم به مخاطبین گوشی پیامک انبوه بفرستم؟
چگونه از تبلیغات پیامکی بهترین بازخورد را بگیرم؟
چه زمانی طول می‌کشد تا پیامک تبلیغاتی من ارسال شود؟

بعد از واریز وجه و هماهنگی با بخش ارسال پیامک انبوه در زمان مورد نظر شما پیامک انبوه شما ارسال می‌شود و گزارشات ارسال پیامک تبلیغاتی از طریق تلگرام در قالب فایل اکسل و ویدیو برای شما ارسال می‌شود.

اگر قصد دارید به صورت مداوم پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید، می‌توانید یک پنل پیامکی از سایت افزاپیام خریداری کنید و خودتان از طریق پنل اس ام اس پیامک ارسال نمایید. برای مشاهده امکاناتی که با پنل اس ام اس در اختیار شما قرار می‌گیرد مقاله پنل اس ام اس چیست را مطالعه نمایید.

هزینه ارسال پیامک انبوه من چقدر می‌شود؟

هزینه ارسال پیامک بر اساس تعداد شماره محاسبه می‌شود برای اطلاع از مبلغ ارسال پیامک انبوه و دریافت تعداد شماره موبایل‌هایی که در بانک شماره موبایل افزاپیام وجود دارد با دفتر افزاپیام تماس بگیرید، تعداد شماره‌ها و هزینه ارسال پیامک انبوه شما محاسبه شده و به شما اطلاع داده می‌شود که می‌توانید هزینه پیامک را به صورت آنلاین (پرداخت آنلاین) یا از طریق شماره کارت زیر واریز نمایید.

شماره کارت بانک ملی : 6905-9648-9973-6037

به نام محمد روح افزا

چگونه لینک کانال تلگرام بگذارم تا قابل کلیک باشد؟

برای قرار دادن لینک کانال تلگرام در متن پیامک تبلیغاتی شما می‌بایست نام کانال را در انتهای لینک https://t.me/ قرار دهید به عنوان مثال برای اینکه بتوانید وارد کانال تلگرام افزاپیام شوید با توجه به اینکه نام کانال ما Afzapayam است، لینک کانال ما، برای قرار دادن در متن پیامک تبلیغاتی به صورت https://t.me/afzapayam خواهد بود.

بعد از ارسال پیامک چه مدت طول میکشد تا پیامک به دست مخاطب برسد؟

در ارسال پیامک به‌شماره‌های که پیامک تبلیغاتی آنها فعال است پیامک تبلیغاتی شما با خطوط اپراتور 5000 بلافاصله بعد از ارسال پیامک به دست مخاطب می‌رسد، چنانچه قصد ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره‌های بلک لیست را داشته باشید و مخاطب پیامک تبلیغاتی را بسته باشد دلیوری پیامک به مخاطب ممکن است کمی زمان‌بر باشد.

اگر در مورد نحوه فعال سازی یا غیر فعال سازی پیامک تبلیغاتی اطلاعاتی ندارید می توانید مقاله نحوه بستن پیامک تبلیغاتی را مطالعه نمایید.

برای ارسال پیامک تبلیغاتی به فایل اکسل من چگونه فایل را برای شما ارسال کنم؟

برای ارسال پیامک انبوه به فایل اکسل می‌توانید فایل اکسل را در تلگرام یا از طریق ایمیل برای ما ارسال نمایید تا اقدامات لازم برای ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی انجام شود.

همچنین اگر شما در کنار شماره موبایل مخاطبین اسم مخاطبین را نیز در فایل اکسل داشته باشید، افزاپیام قادر است که برای هر مخاطب، اسم مخاطب را نیز در ابتدای متن پیامک قرار دهید و این کار به کمک ماژول ارسال پیامک با کلمات کلیدی صورت می گیرد.

لازم به ذکر است که هزینه ارسال پیامک با کلمات کلیدی 2 برابر هزینه ارسال پیامک عادی می‌باشد.

ارسال پیامک براساس کدپستی به چه شماره‌هایی قابل ارسال است؟

ارسال اس ام اس انبوه کدپستی به شماره موبایل‌های ایرانسل و شماره موبایل‌های همراه اول از طریق ماژول ارسال پیامک کدپستی صورت می‌گیرد.

در ماژول ارسال پیامک بر اساس کدپستی شما می توانید جنسیت گیرندگان خود را نیز مشخص نمایید. مثلا اگر قصد تبلیغ آرایشگاه و سالن زیبایی را را دارید می توانید به بانوانی که در منطقه شما هستند پیامک ارسال کنید.

در روش ارسال پیامک کد پستی شما می‌بایست همراه با متن پیامک کدپستی منطقه مورد نظر را نیز ارسال نمایید تا پیامک شما به مخاطبینی که در این منطقه هستند ارسال شود.

برای ارسال SMS تبلیغاتی چه مدارکی لازم است؟

جهت ارسال SMS انبوه (اطلاع رسانی یا تبلیغاتی) می‌بایست تصویر کارت ملی را برای ما ارسال نمایید.

آیا میتوانم به مخاطبین گوشی پیامک انبوه بفرستم؟

جهت ارسال اس ام اس انبوه به مخاطبین گوشی می‌بایست از طریق نرم افزارهای تبدیل‌کننده فایل خروجی مخاطبین را به exel تبدیل نمایید و فایل اکسل را برای ما ارسال نمایید تا پیامک تبلیغاتی شما فرستاده شود.

چگونه از تبلیغات پیامکی بهترین بازخورد را بگیرم؟

ما در وبلاگ افزاپیام در مورد شیوه‌های بهینه سازی متن تبلیغات پیامکی مقالات زیادی تولید کرده‌ایم که پیشنهاد می‌کنیم این مقالات راهنمای بازاریابی پیامکی را مطالعه نمایید. بر اساس کسب و کار ساعت مناسب ارسال پیامک تبلیغاتی، شماره ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی، متن برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی و… متفاوت است، برای بعضی کسب و کارها فرستادن پیامک تبلیغاتی در انتهای هفته نتیجه بهتری خواهد داشت و برای بعضی از کسب‌و کارها فرستادن پیامک تبلیغاتی در ساعات و ایام اداری نتیجه بهتری دارد حتی بر اساس قیمت محصول ارسال اس ام اس تبلیغاتی به شماره همراه اول یا ایرانسل می‌تواند نتیجه کاملا متفاوتی داشته باشد.

پیشنهاد می‌کنیم وبلاگ ما را دنبال کنید، با کارشناسان ما برای بهینه سازی متن پیامک تبلیغاتی تماس بگیرید تا بتوانید از بودجه تبلیغات پیامکی بهترین نتیجه را داشته باشید.

فهرست