از دست دادن یک تماس،

میتونه از دست دادن یک مشتری باشه!

با دفتر کار مجازی افزاپیـام مالک خط تلفن ثابت ابری با پیش شماره تهران شوید و بدون نیاز به اجاره دفتر کار از تلفن گویا، فکس اینترنتی، دایورت روی موبایل و صندوق صوتی استفاده کنید.

با وارد کردن اطلاعات خود میتوانید از مشاوره رایگان خرید بهره مند شوید.
    کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

تلفن ثابت مجازی با مالکیت دائمی

خط تلفن ثابت ابری چیست؟

تصور کنید در هر نقطه ای از کشور به اطلاعات و داده های خود دسترسی دارید و به راحتی با مشتریان و همکاران خود با خط ثابت سازمانی در تماسید. این اتفاق تنها با فناوری ابری(cloud)  ممکن میشود و بسیاری از هزینه های سخت افزاری را کاهش میدهد. این خط ثابت اینترنتی به صورت همیشگی تحت مالکیت شما قرار میگیرد.

دفترکار مجازی

مزایا دفتر کار مجازی

null

کاهش ۳۰ درصدی هزینه ها

با ارائه ابزارهای مدیریتی در دفتر کار مجازی، در هزینه های ارتباطی بین کارمندان و مشتریان صرفه جویی میشود و در لزوم اجاره دفتر کار تجدید نظر میشود.

null

افزایش نسبی درآمد شما

با از دست ندادن تماس ها و مدیریت آنها، درآمد شما نیز افزایش پیدا میکند و مشتریان از پاسخگویی منظم شما رضایت و وفاداری بیشتری خواهند داشت.

null

کاربرد ویژه در شرایط دورکاری

با روی آوردن کسب و کارها به دورکاری و مدیریت مشتریان از راه دور، دفتر کار مجازی تمام امکانات لازم برای خدمات دهی با کیفیت به مشتریان را فراهم میکند.

null

عدم محدودیت به لوکیشن

تمامی امکانات ارتباطی در قالب سامانه تحت وب در دسترس اعضای مجموعه قرار میگیرد و دسترسی کامل به شرکت و عملکرد آن از هر جایی ممکن میشود.

null

پایداری در اختلالات

علی‌رغم ارائه این سرویس بر بستر اینترنت، با توجه به اختصاصی بودن ارتباط مدیانا با ISP و مخابرات، این سرویس از قطعی اینترنت تاثیری نمیپذیرد.

null

کارایی در مناطق غیرمخابراتی

برای استفاده از قابلیت تماس ورودی و خروجی و خط تلفن ثابت در دفتر کار مجازی، هیچ گونه نیازی به تجهیزات سخت افزاری و پوشش دهی مخابراتی وجود ندارد.

تلفن گویا (IVR)اینترنتی

صدای ضبط شده ای که پس از تماس با مجموعه ها برای شما پخش می­شود و اطلاعات لازم برای آشنایی با بخش های مختلف مجموعه و ارتباط با آنها را می­دهد از طریق تلفن گویا،منشی تلفن یا همان پاسخگوی خودکار انجام می­شود.

ارسال و دریافت فکس اینترنتی

در دفتر کار مجازی فکس ها به جای دریافت از طریق سخت افزار، از طریق ایمیل دریافت می­شوند که امکان دسترسی به آن برای همه افراد وجود دارد. امکان ارسال فکس هم علاوه بر دریافت آن وجود دارد و تمامی فکس ها در سامانه قابل مشاهده هستند.

تماس ورودی و خروجی بر بستر ابری

با استفاده از نرم افزارهای موبایلی (سافت فون)، قابلیت تماس خروجی با تلفن همراه وجود دارد و با دایورت تماس میتوانید تماس های ورودی را با تلفن همراه خود پاسخ دهید و محدودیت در دسترس نبودن اینترنت و سرعت کم آن را نداشته باشید.

دریافت تماس های همزمان

درصورت عدم پاسخگویی یک خط، مخاطب بجای شنیدن بوق اشغال در صف تماس منتظر آزاد شدن خط گیرنده ها قرار می­گیرد. قابلیت تنظیم سناریو تماس ها در روزهای متفاوت هفته نیز وجود دارد.

صندوق پستی صوتی

صندوق صوتی همانند پیغام گیر عمل می­کند و در زمان های مشخص شده از سمت شما، تماس ها را در پوشه ای ضبط و ذخیره می­کندو قابلیت ارسال به ایمیل شما را دارند.

ارائه گزارشات دقیق

گزارشات دسته بندی شده مانند تعداد تماس پاسخ داده شده و مدت زمان آنها و همچنین تعداد تماس های پاسخ داده نشده و دلایل قطع ارتباط به تفکیک روز، ماه و سال در سامانه قابل بررسی و مشاهده هستند.

وقتشه حرفه ای ظاهر بشی

چه کسب و کارهایی به دفتر کار مجازی نیاز دارند؟

null

استارتاپ ها و کسب و کارهای کوچک

دارای سرمایه و منابع محدود و نیاز به مدیریت  هزینه در شروع کار

null

فریلنسرها

عدم نیاز به دفتر فیزیکی برای پیشبرد کار

null

کسب و کارهای بزرگ

دارای تعداد زیادی نیروی دورکار یا شعب متعدد در مکان های مختلف

پنل سازمانی با قابلیت ارسال پیامک و دفتر کار مجازی به صورت همزمان

تعرفه ها

امکانات

ویژگی ها

سوالی درباره امکانات و خدمات دفتر کار مجازی دارید؟

کسب درآمد از فروش دفتر مجازی

با خرید پنل نمایندگی، امکان کسب درآمد پر سود از پیامک و دفتر کار مجازی برای شما میسر میشود.

برای اطلاعات بیشتر به صفحه نمایندگی پیامک مراجعه کنید.

فهرست
ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است